VELIKI USPJEH ŽENSKOG ĐAČKOG DOMA NA 36. REGIONALNOJ DOMIJADI -Zadar 21.04.2012

Učenice Ženskog đačkog doma Dubrovnik sudjelovale su na 36. Regionalnoj domijadi u Zadru i osvojile 1. mjesto u kategoriji Plesni izraz s točkom INNER VOICE uz koreografiju Zrinke Japunčić.

U kategoriji Likovna umjetnost osvojile su 1. mjesto sa slikom ZALAZAK i  u kategoriji Primjenjene umjetnosti osvojile su 1. mjesto u dizajnu MADAME POMPADOUR I NAKIT.

U kategoriji Rukotvorina osvojile su 3. mjesto za nakit - voditeljica likovno-kreativne sekcije Marina Bobić.

U kategoriji Scenski izraz - recitacija CRTICA O DJEVOJČICI osvojila je 2. mjesto. Autorica pjesme je Tihana Kovačević a interpretirala je Petra Market - voditeljica literarne sekcije Lenka Jadrušić.

U kategoriji Glazbeni izraz - Klapa Ženskog đačkog doma osvojila je 3. mjesto s obradama pjesama: Mojim prijateljima i Ne more mi bit uz voditeljicu Đeni Halilović-Ramčić .

Na Domijadi je sudjelovala i Ekološka sekcija (izvan konkurencije) sa uradcima u decoupage tehnici - posude za cvijeće, torbe i majice uz voditeljice Đeni Halilović-Ramčić i Dariju Stanić.